Samsunspor İdman

Galibiyetin Ardından Rejenerasyon İdmanı

Kendi evinde Başkent Akademi FK ekibini ağırlayan Yılport Samsunspor, 2-0’lık skorla galip geldiği maçın ardından, bugün rejenerasyon idmanı yapma kararı aldı.

Yılport Samsunspor ekibi, dün kendi sahasında Başkent Akademi FK ekibini ağırladı. Büyük mücadele kırmızı beyazlı ekibin 2-0’lık skor üstünlüğü ile sona erdi.

Almış olduğu galibiyetin ardından Samsunspor ekibi, rejenerasyon idmanı yaptı. Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan idmanın yönetimi Yardımcı Antrenör Gökhan Geylani ile gerçekleşti.

Ayrıca Atletik Performans Uzmanı olan Utku Yörükoğlu da antrenmana katıldı. Isınma hareketleri ile başlayan idmanda, Başkent Akademi Futbol Kulübü karşısında kıyasıya mücadele eden kadronun dinlenmesi sağlandı.

İdmanda Yer Almayanlar

Maç kadrosunda yer almayan kırmızı beyazlı oyuncular ise pas çalışması yaptılar. 7’e 3 top kapma ve dar alan oynama çalışmalarının da gerçekleştiği idmanda, Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş ve Yalçın Kılınç ameliyatları sebebiyle katılım göstermedi.

Ayrıca ekipte Atabey Çiçek, Caner Arıcı ve Oğuz Gürbulak da sakatlığı sebebiyle yer almadı. Antrenmanda sadece düz koşu yapan isim ise Erkam Reşmen oldu.