Antrenman

Samsunspor Bakspor Karşılaşmasına Gün Sayıyor

Lig’de oynanacak 20. Hafta mücadelelerinden biri olacak Samsunspor ve BAK Spor karşılaşmasına sayılı günler kaldı. Yılport Samsunspor ise BAK mücadelesi için hazırlıklarına devam ediyor.

Lig’in 20. Haftasında BAK Spor ve Yılport Samsunspor karşı karşıya kıyasıya mücadele verecekler. Haftasonu oynanacak maça ise kırmızı beyazlı ekibin morali güzel bir şekilde hazırlanmış olduğu görüldü.

Son derece keyifli bir şekilde mücadeleye hazırlanan ekipte, hafta sonu mücadelesi için son derece tempolu bir hazırlık süreci söz konusu.

Başkent Akademi FK ile mücadele edecek Samsun ekibinin hazırlık idmanı ise Nuri Asan Tesisleri’nde yapılıyor. Ertuğrul Sağlam’ın yönetiminde gerçekleşen antrenmanlarda, özel olarak koordinasyon, hız ve ısınma üzerinde durulduğu gözlendi.

Ayrıca dar alan oyun, orta, sonuçlandırma ve şut atışları ile de çalışmalar hız kesmeden sürüyor.  11’e 11 olarak yapılan antrenmanların ardından ise hazırlık son buldu.

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanın sonrasında Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Salı gün ki antrenmanda turnuva kazanan takıma ise kitap armağan etti.

Antrenmanda Yer Almayanlar

BAK Spor mücadelesinin antrenmanlarına katılamayan isimler arasında Okan Dernek, Yalçın Kılınç, Bünyamin Cesur Karataş ve Erkam Reşmen yer aldı.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.