Ertuğrul Sağlam

Hiçbir Şey Net Değilken Sevinmek Yanlış Olur

Yılport Samsunspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, matematiksel anlamda şampiyonluk sürecini garantilememiş oldukları için konsantrasyonlarının bozulmaması gerektiğine dikkat çekti.

Yılport Samsunspor ekibinin Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımının şampiyonluk durumuna ilişkin açıklama yaptı. Matematiksel anlamda şampiyonluk garantilemedikleri için de konsantrasyonlarının bozulmaması gerektiğine de dikkat çekti.

Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında takımın durumu ile ilgili açıklama yapan teknik adam Ertuğrul Sağlam ve kırmızı beyazlı ekibin kaptanı Ercan Yazıcı önemli noktalara dikkat çekti.

Samsunspor’un Puan Kaybına Tahammülü Yok

Manisa FK müsabakasının ardından lider gidip lider olarak da döndüklerini belirten teknik adam, gelecek süreçteki 11 müsabaka için de değerlendirme yaptı. Şampiyonluk adına da konuşan ekip, kariyerinin ilk şampiyonluğu için de heyecanlı olduğunu belirtti.

Öte yandan Samsunspor ekibinin herhangi bir puan kaybına tahammülü olmadığını söyleyen takım çalıştırıcısı, “Futbol, enteresan bir oyun ve bu oyunun yazılı olmayan bazı kuralları var. Bu oyun bize rehavete kapılmanın çok acı sonuçlarını tarihte defalarca gösterdi” dedi.