Samsunspor

Lider Koltuğunu Bırakmayı Düşünmüyor

TFF 2. Lig Beyaz Grup mücadelelerinde 22’inci haftada Yılport Samsunspor ve Afjet Afyonspor ekipleri karşı karşıya gelecek.

Yılport Samsunspor ve Afjet Afyonspor ekipleri, 9 Şubat Pazar günü TFF 2. Lig Beyaz Grup mücadelelerinde 22’inci hafta müsabakalarında karşı karşıya gelecek. TRT Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak mücadele için iki takım da tam gaz çalışmalarını sürdürüyor.

Liderliğini kimseye kaptırmaya Yılport Samsunspor ekibi, Pazar günü de Afjet Afyonspor ekibi ile kıran kırana mücadele verecek. Ligin en iddialı takımı olan kırmızı beyazlı ekibe yenilgi yaşatmak ise imkansıza yakın denilecek kadar zor.

Yarın kozlarını paylaşacak olan iki ekibin mücadelesinde ise Afjet Afyonspor puan almak isterken, kırmızı beyazlı ekip ise liderlik koltuğundan kalkmamak için çaba sarf edecek.

Geçmiş mücadelelerde Sarıyer ekibine olan mağlubiyetini unutarak galibiyet isteyen Afyon ekibinin bu sefer ki rakibi ise zirveden inmemekte kararlı olan Samsunspor ekibi olacak.

Ev Sahibi Samsun Olacak

İlk sezonda Afyon’un ev sahipliği yapmış olduğu mücadeleden de 1-0 galip ayrılan Samsun ekibi, kendi evinde olacak mücadelede avantajı da elde etmiş durumda.

Yarın saat 13:00’de Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda gerçekleşecek mücadele TRT Spor kanalından da canlı olarak yayınlanacak