Ertuğrul Sağlam

Şampiyon Samsunspor Olacak

TFF 2. Lig Beyaz Grubu’nun lideri olan Yılport Samsunspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, maç öncesinde düzenlemiş olduğu basın toplantısında taraftarına seslendi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan Yılport Samsunspor, sahip olduğu 52 puanla liderlik koltuğunu korumaya devam ediyor. Maç öncesinde basın toplantısı düzenleyen, ekibin teknik adamı Ertuğrul Sağlam da taraftarına şampiyonluk sözü verdi.

Lig boyunca bugüne kadar yalnızca 1 kez mağlup olan kırmızı beyazlı ekip, son 5 haftayı da galibiyetle kapatmayı başardı.

“Gerekli olan 3 puanı alacağımıza inanıyorum”

Takımın tecrübe sahibi Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da, müsabaka öncesinde düzenlemiş olduğu basın toplantısında, kalan 13 tane final karşılaşmasının ilkini Afyonspor ile oynayacağını söyleyen Sağlam, “Yolumuza devam etmek için bize gerekli olan 3 puanı alacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Türkiye’de yer alan liglerde de sadece 8 kez gol yiyerek en az gol giyen takım olma unvanına sahip olan ekibin kulüp başkanı ise bilet satışlarının azlığı konusunda şikayet ederek, şampiyon olunacağının sözünü de verdi.