Samsunspor

Lider Samsunspor Deplasman Maçına Doğru Yola Çıktı

Yılport Samsunspor ekibi, deplasman mücadelesi için GMG Kırklarelispor müsabakasına sıkı hazırlığının ardından, maç yoluna doğru çıktı. Manisa FK maçının ardından şampiyonluğu büyük ölçüde garanti altına alan ekip için, bu müsabakanın da önemi son derece büyük.

Şampiyonluğu büyük ölçüde garanti edinen kırmızı beyazlı Yılport Samsunspor ekibi, deplasman mücadelesi için yola çıktı. GMG Kırklarelispor ile karşı karşıya gelecek ekip, ilk olarak havayolu İstanbul’a gitti. Ardından ise karayolu ile Kırklareli’ne doğru hareket etti.

Manisa Futbol Kulübü ile olan mücadelenin ardından, galibiyet alarak sahasına dönen ve büyük bir coşku ile karşılanan kırmızı beyazlılar, şampiyonluğunu büyük ölçüde garanti etmişti. Sıradaki rakibi ise Kırklareli olan ekip, deplasman oyunu için 20 kişilik kadro ile yola çıktı.

Yılport Samsunspor Kadrosu

Nurullah Aslan, Ahmet Altın, Furkan Köse, Yalçın Kılınç, Ercan Yazıcı, Veli Çetin, Burak Yılmaz, Caner Arıcı, Gökhan Meral, Oğuz Gürbulak, Burak Çalık, Gökhan Alsan, Halil Çolak, İlyas Kubilay Yavuz, Ferhat Çulcuoğlu, Erkam Reşmen, Atabey Çiçek, Bahattin Köse, Ahmethan Köse ve Guido Koçer.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.