Yılport Samsunspor’a Üni-Sam Karşılaması

Pazar günü deplasmanda oynanacak GMG Kırklareli – Yılport Samsunspor karşılaşması için dün (21 Şubat Cuma) havayolu ile İstanbul’a oradan da karayolu ile Kırklareli’ne giden Karadeniz ekibini konaklayacağı otelin önünde 1965 Üniversiteli Samsunsporlular coşkulu tezahüratları ile karşıladı.

Geçen hafta oynanan Manisa FK karşılaşması öncesinde İzmir’de Yılport Samsunspor’u kaldığı otelde karşılayan 1965 Üniversiteli Samsunsporlular (ÜNİ-SAM) Derneği, bu hafta da Kırklareli’nde Yılport Samsunspor takım otobüsünü ellerinde meşaleler ve aynı coşkuyla karşıladı. 1965 Üniversiteli Samsunsporlular (ÜNİ-SAM) Derneği, 50 farklı şehirde bulunan temsilcilik ağı ile Samsun’u en fazla ilde temsil eden sivil toplum kuruluşu olması sebebiyle dikkat çekiyor. ÜNİ-SAM temsilcileri Yılport Samsunspor’un tecrübeli teknik direktörü Ertuğrul Sağlam’a çiçek vererek 23 Şubat Pazar günü saat 13.30’da oynanacak olan GMG Kırklareli – Yılport Samsunspor karşılaşması için de başarı dileklerini iletti.

Maç Kadrosunda Kimler Var?

23 Şubat Pazar günü Atatürk Stadyumu’nda oynanacak GMG Kırklarelispor – Yılport Samsunspor maçı için uzun bir yolculuk sonrası Kırklareli’ne ulaşan lig lideri Karadeniz ekibinin 20 kişilik maç kadrosunda şu isimler yer alıyor: Nurullah Aslan, Ahmet Altın, Furkan Köse, Yalçın Kılınç, Ercan Yazıcı, Veli Çetin, Burak Yılmaz, Caner Arıcı, Gökhan Meral, Oğuz Gürbulak, Burak Çalık, Gökhan Alsan, Halil Çolak, İlyas Kubilay Yavuz, Ferhat Çulcuoğlu, Erkam Reşmen, Atabey Çiçek, Bahattin Köse, Ahmethan Köse ve Guido Koçer.

Maçı Yönetecek Hakemler

23 Şubat Pazar günü saat 13.30’da Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda oynanacak GMG Kırklarelispor – Yılport Samsunspor mücadelesinde İzmir bölgesinden klasman hakem Hasan Avcı düdük çalacak. Avcı’nın yardımcılıklarını Ahmet Şimşek ve Emir Eray Eyisoy yapacak. Mücadelede dördüncü hakem olarak ise Önder Turgay Demirdak görev alacak.

Bilet Satışı Devam Ediyor

Yılport Samsunspor’un TFF 2. Lig Beyaz Grup 25. haftasında deplasmanda karşılaşacağı GMG Kırklarelispor maçının online bilet satışına halen devam ediliyor. Bilet satışı maçın başlama saatine kadar devam edecek.