Mustafa Aztopal

Mustafa Aztopal Antrenman Programına İlişkin Konuştu

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal, takımının antrenman bilgisine ilişkin açıklama yaptı. Liglerin 18 Temmuz tarihinde başlaması sebebiyle kırmızı beyazlı takıma tekrar izin verildiğini söyleyen Aztopal, Haziran ayında toplanılacağını belirtti.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de ligler 19 Mart gününde askıya alınmıştır. Türkiye Futbol Federasyonu geçtiğimiz haftalarda liglerin ne zaman başlayacağına ilişkin merak edilen açıklamayı yaptı. 12 Haziran’da Süper Lig’in 18 Temmuz’da da TFF 2. Lig’in başlamasına karar verilmesi sebebiyle de Yılport Samsunspor Kulübü’nün antrenman tarihlerinde değişikliğe gidildi.

Haziran’ın İlk Haftasında Başlanacak

Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal, liglerin 18 Temmuz’da başlaması sebebiyle antrenmanlara tekrar ara verildiğini açıkladı. Takıma bu sebeple yeniden izin verdiklerini söyleyen menajer, bu karar öncesinde teknik heyetle de bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Şu an için ise kesin bir tarih vermediklerini söyleyen Aztopal, Haziran ayının ilk haftasında toplanmayı planladıklarını da söyledi.

Koronavirüs salgını sebebiyle de anlık değişikliklerin olabileceğini belirten menajer, şimdilik tüm hesapların 18 Temmuz tarihinde başlanmasına göre yapıldığına dikkat çekti. Ve bu süreçte Samsun ekibinin de özel antrenman programlarına evlerinde devam edeceğini belirtti.

Güncel Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir