Quaresma’dan Sürpriz Haber

Ricardo Quaresma bombası patladı. Ricardo Quaresma, Vitoria Guimaraes’den ayrılmıştı. Oyuncu bu gelişmeler sonrasında herhangi bir takımla sözleşme imzalamamıştı. Ricardo Quaresma ile ilgili bu haberler sonrasında muhteşem bir iddia ortaya atıldı. Bu bomba haber etkisi yaratan iddia Süper Lig ile ilgili bir gelişmeydi.

Portekizli oyuncunun Ricardo Quaresma’nın Spor Toto Süper Lig’e dönme konusunda olumlu düşündüğü, duruma sıcak baktığı iddiası ortaya atıldı. 38 yaşındaki yıldızı parlayan futbolculardan biri olan Ricardo Quaresma, bonservisi eline alma sonrasında herhangi bir takımla sözleşme imzalamamış, imza atmamıştı. Süper Lig’de ise forma giymek istediği, buna olumlu baktığı gelen son haberler arasında yer alıyor.

Ricardo Süper Lig’e Karşı Olumlu

Ricardo Quaresma ile ilgili bir bomba iddia spor dünyasında ortaya atıldı. İddialara göre Ricardo Quaresma, bonservisini eline aldı ve sonrasında yeni bir takımla imza atmadı, sözleşme imzalamadı. Bazı haber sitelerinde de Ricardo Quaresma ile ilgili futbolu bırakıyor gibi haberler yayınlandı. Bu çıkan futbolu bırakıyor haberlerine karşı Quaresma, bu tarz haberlerin doğru olmadığını vurguladı.

Futbolu bırakacak, bırakıyor gibi haberlerin çıkması üzerine Ricardo Quaresma, bu haberleri yalanlamıştı. Ricardo yeniden Süper Lig döneminde forma giymek istediğini söyledi, bu duruma olumlu bakıyor haberleri de gündeme geldi.

Quaresma Son Dakika Haberleri

Quaresma’nın yeniden Süper Lig forması giymek istediği yayınlanmıştı. Sporting Lizbon altyapısında yetişen bir oyuncu olan Ricardo Quaresma ile ilgili sözleşme haberleri hakkında da iddialar gündeme gelmeye devam ediyor. Quaresma; Porto, Barcelona, Inter, Chelsea, Al Ahli, Beşiktaş, Kasımpaşa, Vitoria Guimaraes formalarını giymiştir. 38 yaşındaki oyuncunun başarılı ve uzun bir spor kariyeri mevcuttur.

Ricardo Quaresma, Vitoria Guimaraes ile yeni bir antlaşma konusunda anlaşamayınca yollar ayrıldı ve her şey boşa çıkmış oldu. Ricardo, Portekiz basınına konuştu. Henüz kramponlarımı asma vakti değil dedi ve hala futbol oynayabileceğini vurguladı. Ricardo Quaresma hala futbol oynayabilirim dedi ve mutlu eden kendisini sevindiren şeyleri yapmaya devam edeceğini de ayrıca belirtti. Süper Lig’e de dönmek istediğini söyleyen Ricardo, konuşmasını bu şekilde tamamladı.