Samsunspor Başkanı

Samsun Başkanından Önemli Açıklamalar

Samsunspor Başkanı olan Şener Aydın, korona salgını ve liglerin ertelenmesiyle ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Liglerin yeniden başlamasıyla ilgili gelen soruya, “ Ligler haziran ayında devam ederse kulüp olarak avantajlı olacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetiminde başkan yardımcısı olarak görev yapan Şener Aydın, birçok konuyla ilgili açıklama yaptı.

Liglerin haziran ayında devam etmesinin Samsun şehri ve takımı için herhangi bir sorun olmadığını ifade eden Aydın, salgının tüm dünyayı ve Türkiye’yi kötü yönde etkilediğini ama liglerin yeniden başlamasının Samsun için avantajlı olabileceğini belirtti.

Samsun şehrinde devam eden birçok spor faaliyetini sonlandırdığını belirten başkan, durumun normale dönmesinin ardından çeşitli liglerin tekrar başlayabileceğini belirtti.

Ligler Yeniden Başlarsa Samsun Avantajlı

Korona virüs salgınının ciddi oranda etkilediği alanlardan biri olan futbol dünyasından çeşitli yorumlar yapılmaya devam ediyor. Futbol dünyasının önemli isimlerinden biri olan ASKF başkan yardımcısı Şener Aydın, hem Samsunspor hem de amatör ligler hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.

Samsunspor Başkanı yardımcısının yaptığı açıklamaya göre virüs salgını tehlikesinin geçmesinin ardından amatör liglerin tekrar başlama ihtimali bulunuyor. Samsun takımının kadro kalitesinin yüksek olduğunu belirten Aydın, liglerin başlamasının ardından Samsunspor’un şampiyon olacağını düşündüğünü belirtti.