Manisa Samsun

Samsun Ekibi Manisa’da Son Antrenmanını Yaptı

TFF 2’inci Lig’de 23’üncü hafta heyecanı Yılport Samsunspor ve Manisa Futbol Kulübü ekipleri arasında yaşanacak. Bugün öğlen saatlerinde karşı karşıya gelecek iki ekip için de uzun süredir liderliğini korumayı sürdüren kırmızı beyazlı ekip, hazırlıklarını tamamladı.

TFF 2’inci Lig’in 23’üncü haftasında final tadında yaşanacak müsabaka Yılport Samsunspor ve Manisa Futbol Kulübü ekipleri arasında yaşanacak. Bugün saat 13:30’da oynanacak maç için iki ekip de hazırlıklarını artık tamamladı. Manisa FK ekibinin ev sahibi olacağı kritik mücadele ise Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda gerçekleşecek.

Bir Nevi Şampiyonluk İlanı Olacak

Deplasman mücadelesine de sıkı bir şekilde hazırlanan Yılport Samsunspor ekibi, bu maçın iki ekip için de son derece kritik olacağının farkında. Bu maçtan galibiyetle dönen kırmızı beyazlıların, bir nevi şampiyonluk ilanının da olacağı müsabaka, iki takım için de çok büyük bir öneme sahip.

Müsabakaya ise Manisa’da son hazırlıklarını yapan Samsun ekibi, tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam eşliğinde Manisa19 Mayıs Stadyumu’ndaki hazırlıklarını tamamladı. İdmana ısınma hareketleri ile başlayan ekip, 5’e 2 top kapma çalışması ile de kritik mücadelenin antrenman sürecini tamamladı.