ÜSD Açılışı

Samsun Ekibi ÜSD Açılışına Katıldı

Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajeri olan Mustafa Aztopal, kırmızı beyazlı ekibin Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve takımın oyuncuları Üniversiteli Samsunsporlular Derneği’nin açılış törenine katılım sağladı.

Yılport Samsunspor Kulübü Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve takımın oyuncuları hep beraber Üniversiteli Samsunlular Derneği açılışına katılım sağladı. Kulübün Müdürü olan Soner Soykan, oyuncular Burak Çalık, İbrahim Halil Çolak, Nurullah Aslan, Recep Burak Yılmaz, Yalçın Kılınç ve Atabey Çiçek açılışta yer aldı.

Açılış öncesinde konuşma yapan teknik adam Sağlam, takımının en büyük destekçileri olan Forza Samsun ve Üniversiteli Samsunsporlular Derneği açılışı için toplanmış olduklarını belirterek, “Çok güzel bir birliktelik oluştu. Bugün ki açılışla birlikte Perşembe günü de Manisa’ya yola çıkacağız” ifadelerini kullandı. Manisa müsabakası ile ilgili de yorum yapan teknik adam, Manisa’dan alınacak güzel bir sonuçla Samsun’a dönmek ve ikinci kutlamayı da yine birlikte yapmak istediklerini belirtti. Samsunpor’un da çok güzel bir derneğe daha kavuştuğunun altını çizen hoca, “Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Kurdeleyi Birlikte Kestiler

Üniversiteli Samsunsporlular Dernek Başkanı Eren Yılmaz da Forza Samsun ve ÜSD’nin tribün kültürü ve Samsunsporluluk ruhunun geliştirilebilmesi adına faaliyetler yürütüleceğini de belirtti.

Derneğin açılış kurdelesi de kırmızı beyazlı takımın Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve törene katılım sağlayan futbolcular eşliğinde kesildi.