Samsunspor

Samsunspor Art Arda İki Maçı Da Kaybetti

Türkiye Espor Futbol Ligi’nde mücadele veren Yılport Samsunspor ekibi ilk maçında yenilgi yaşayarak lige kötü başladı.

Yılport Samsunspor ekibi Türkiye Espor Futbol Ligi’ndeki ilk mücadelesinden yenilgi alarak döndü. İlk maçında kaybeden Karadeniz temsilcisi, rakibi Kayserispor’dan bir gol yedi. Sarı kırmızılı takıma 1-0 skorla yenilen kırmızı beyazlılar, bir sonraki maçında ise 3-0 skorluk bir mağlubiyet yaşadı. Art arda iki mücadeleden de eli boş dönen Samsunspor, iki oyunu da kaybederek sıfır puan ile son sırada yer aldı.

Türkiye Espor Futbol Ligi 21 Mayıs itibariyle başladı. İlk mücadelesini Kayserispor ekibi ile yaşayan Samsun temsilcisi, oyundan 1-0 skorla yenik ayrıldı. İlk maçının ardından başkent temsilcisi Gençlerbirliği ile de kozlarını paylaşan takım, bir yenilgi daha aldı.

Yenilgi Ardından Açıklama

Gençlerbirliği ile olan mücadeleden 3-0 skorla yenik ayrılan Samsun temsilcisi, art arda iki oyunu da kaybederek sıfır puanda kaldı.

14 takımın yer aldığı Espor Futbol Ligi’nde sıfır puanla son sırada kalan kulübün sosyal medya hesabından da konuya ilişkin açıklama yapıldı. Gençlerbirliği ile olan mücadele ile ilgili paylaşım yapan kulüp, bu haftayı mağlubiyet ile kapattıklarını belirtti. Çok çalışarak takımı da hak ettiği yerlere getireceklerini özellikle vurguladı.

Güncel Yazılar