Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım’dan Yoğun Bakımdan Paylaşım Yaptı

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Yılport Samsunspor’un başkanı olan Yüksel Yıldırım, covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından bir süredir tedavi görüyordu.

Yüksel Yıldırım, gördüğü yeni tip koronavirüs (covid-19) tedavisinin süreçlerini kendi sosyal medya hesaplarından takipçileri ve sevenleri ile paylaştı.

Sosyal medya üzerinden 5 maddede yaşadığı süreci ve yoğun bakım anlarını fotoğraflarla paylaşan Yüksel Yıldırım, Samsunspor’un karşılaşmalarını canlı seyretmek için sabırsızlandığını dile getirdi.

Yıldırım kendisinin yoğun bakı sürecini tamamlayıp normal odaya alındığını dile getirdi. Kulübünün Asbaşkanı olan Mustafa Erkant’ın ise halen yoğun bakımda olduğunu ve durumunun ne yazık ki ciddi olduğunu belirtti.

Yüksel Yıldırım’ın Twitter Paylaşımı

Başkan Yüksel Yıldırım’ın paylaşımları ise şu şekildeydi;

“1.ABaşkan Mustafa Kemal Erkanat ile iki haftadır İstanbul’da özel bir hastanede yoğun bakımda kovid-19 tedavisi görüyoruz.

Ben iki haftadır yoğun bakımda yeni tip koronavirüs (covid-19) ile mücadele ettikten sonra dün sağlık durumumun iyiye gitmesiyle yoğun bakımdan çıkarılıp normal odaya kondum.”

“2. Mustafa Kemal Erkanat kardeşimin ise durumunun ciddiyeti hala devam etmekte olup ve tedavisinin 1-2 hafta daha yoğun bakımda devam edeceği doktorlar tarafından ifade edildi. Sonrada normal tedavi dönemi başlayacak.”

“3. Her ikimizde yoğun bakımdaki tedavilerimizde üçer seans “Kök Hücre” tedavisi uygulaması gördük. İkimiz içinde kök hücre tedavisi çok başarılı bir sonuç verdi.”

“4. Yaklaşık 2 hafta daha hastanede olacağım ve tam olarak iyileşene kadar burada kalacağım söylendi. Fizyotrapist ile akçiğer temizleme işlemlerine dün itibariyle başladım. İnşallah Allah’ın izni ile bu baş belası Korona’dan Mustafa Kardeşim ile yakın zamanda kurtulacağız.”

“5. Bu sezon başından beri sağlık problemlerim ile mücadele etmekten henüz hiçbir Samsunspor maçına gidip türbünlerden canlı bir maç seyredemedim. İlk canlı maçımı seyretmek gözümde tütüyor. İnşallah ayağım uğurlu gelecektir.”

Durumun Ciddiyeti Anlaşılmalı

Yüksel Yıldırım maddeler halinde ve ekstra fotoğraflar eklediği paylaşımı ile durumun ciddiyetini kamu oyuna duyurmak istediğini belirtirken sevenleri ve takımın taraftarı Yüksek Yıldırım’ı mesaj yağmuruna tuttu ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Yılmaz sözlerine ilk canlı maçı seyretmeyi iple çektiğini söylemeyi de ihmal etmedi.