Yüksel Yıldırım

Samsunspor Değeri Söke Söke Alınacak

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, takımının durumuna dair açıklamalarda bulundu. Yıldırım, kırmızı beyazlı ekibin hak etmiş olduğu değeri söke söke alacağını söyledi.

Yılport Samsunspor’un Başkanlığını yapan Yüksel Yıldırım, takımının dünyadaki yerine dair net açıklamalarda bulundu. Norveç’te ikamet eden bir taraftarının sosyal medya hesabı üzerinden önemli bir konunun üzerinde durması ile ilgili açıklama yaparak, “Macron: resmi internet sayfasında Samsunspor’u göstermiyor. Ermenistan 2. Lig takımından İtalya Serie C’ye kadar Macron giyen bütün kulüpler sayfasında mevcut” ifadelerini kullanmıştı.

Kırmızı beyazlı ekibin başkanı ise bu paylaşım üzerine cevabında, hemen hallettireceğini söyleyerek, Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyet için çok teşekkür ederim” şeklinde cevap verdi.

Marka Değerimiz Artacak

Yapmış olduğu açıklamasına Samsunspor’un tüm dünyada hak etmiş olduğu değeri söke söke alacağının da altını çizen Başkan, “Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bizlere bu tür yapıcı destekler verdiğiniz müddetçe Samsunspor marka değeri artacaktır” dedi.

Sosyal medya üzerinde gerçekleşen bu karşılıklı soru cevap hali, kırmızı beyazlı ekibin ve yönetim kadrosunun da taraftarı ile olan bağını gözler önüne sermiş oldu.