Samsunspor hedefleri

Samsunspor Hedefleri İle İlgili Ertuğrul Açıklamalar Yaptı

Samsunspor hedefleri ile ilgili teknik direktör Ertuğrul Sağlam, hedeflerinin Samsunspor’u ait olduğu yere, yani Süper Lige taşımak olduğunu söyledi.

Devre arasını birçok takım gibi Belek’te yaptıkları kamp ile değerlendiren kırmızı beyazlı takım yoğun bir aktivite içinde çalışıyor.  Ligin ikinci devresine, mutlak şampiyonluk parolası ile şartlanan Samsunspor’da futbolcular, ve teknik heyet, hedefe kitlenmiş bir şekilde, çalışmalarını sürdürüyor. TFF 2. Lig’de mücadele eden kırmızı beyazlı takım, oldukça zorlu geçecek ikinci yarı hazırlıklarını yoğun bir tempoda yapıyor.

Samsunspor hedefleri ve bu hedeflere ulaşmak için yapılması gerekenler ile ilgili Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, açıklamalar yaptı. Tecrübeli hocanın gelişiyle adeta yeniden hedefe odaklanan takım da gözünü lig sonunda şampiyonluğa dikmiş durumda.

Sağlam: “Hedef Belli İlk Önce 1.Lig Ardından Süper Lig…”

Samsunspor hedefleri ile ilgili açıklamalarda bulunan deneyimli çalıştırıcı, “Samsun benim memleketim, Samsunspor benim takımım, yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız ilk önce 1.Lig. Sonra ise elbette Süper Lig, Bu takım Samsun şehri ile bunu başaracak güçtedir.” şeklinde fikirlerini paylaştı. Kamp programı hem taktik hem de performansa dayalı olarak planlanan kırmızı beyazlı takım oyuncuları son derece hırslı olarak güç topluyorlar. Ligin ilk yarısını liderin 2 puan gerisinde 40 puanla 2. olarak tamamlayan takım, ikinci sezon şampiyonlukla birlikte bir üst lige çıkacaklarına tam olarak inanmış durumda. Zorlu bir süreç içine girecek olan Samsunspor’un ligde göstereceği performansı taraftarlarda merakla bekliyorlar.

Diğer Samsunspor haberleri için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.