Samsunspor

Samsunspor İkinci Hafta Maçına Hazırlık Yapıyor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor ekibi, ligin ikinci haftasında Ümraniyespor ekibi ile kozlarını paylaşmaya hazırlanıyor. Maçın antrenmanlarına sıkı bir tempo ile devam eden kırmızı beyazlı takımda, yeni transferlerden olan Tomane ile Buğra’nın da takımla birlikte antrenmana çıktığı öğrenildi.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Yılport Samsunspor ekibi, yeni sezona ne galibiyetle ne de mağlubiyetle başladı. Ligin ikinci haftasında ise Ümraniyespor ekibi ile kozlarını paylaşacak olan Karadeniz temsilcisi, maçın hazırlıkları için de sıkı bir çalışma sürecine girişti.

Pazartesi günü kendi evinde İstanbul temsilcisini konuk etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor ekibi, bu mücadeleden 3 puanla ayrılmanın planlarını yaparken, çalışmalarını da yoğunlaştırmış durumda. Tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde hazırlanan ekibin bu antrenmanına yeni transferlerden olan Tomane ile Buğra’nın da katıldığı öğrenildi.

Gyasi İdmana Katılamadı

Ertuğrul Sağlam gözetiminde gerçekleştirilen idmana, pas çalışması ve ısınma ile başlanırken, 7’ye 7 yön değiştirmeli oyun ile de devam edildiği belirtildi.

Ardından 5’e 5 kaleli dar alan oyunu ve 11’e 11 yarı sahada oyun yapan ekip, idmanını bu şekilde tamamlamış oldu. Sakatlığı olan Gyasi idmana katılmazken, Tomane ve Buğra da takımla birlikte çalıştı.

Güncel Yazılar