Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Skorer Muhammet Beşir ile Yollarını Ayırdı

TFF 1. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü Muhammet Beşir ile yollarını ayırdığını açıkladı. Golcü oyuncunun sözleşmesinin karşılıklı anlaşma neticesinde feshedildiği bilgisi paylaşıldı.

 

TFF 1. Lig’in şampiyonluk adayları arasında yer alan en iddialı takımlardan biri olan Yılport Samsunspor, yeni sezon için hazırlıklarına sıkı bir çalışma programı ile devam ediyor. Lige puansız başlayan ve ne gol atan ne de yiyen takım olan Samsunspor, bazı oyuncularla da yollarını ayırmaya devam ediyor.

 

Transfer çalışmalarında gaza basan ve iddialı bir kadro kurmak isteyen kırmızı beyazlı kulüp, kadroda düşünmediği isimlerle de yollarını resmen ayırma yoluna giriyor.

 

Kulüpten yapılan açıklamaya göre de, kırmızı beyazlı takımın golcü isimlerinden biri olan Muhammet Beşir ile de yollar resmen ayrıldı. Başarılı oyuncunun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği ifade edilirken, konuya ilişkin açıklama Samsunspor Kulübü’nden geldi.

 

Karşılıklı Sözleşme Feshi Kararı

 

Skorer oyuncu Muhammet Beşir ile sözleşmenin karşılıklı olarak feshedildiği açıklamada belirtilirken, başarılı oyuncuya kulübe olan katkıları için de teşekkür dilekleri iletildi. Ve bundan sonraki kariyer süreci için de başarı dileklerinde bulunuldu.

 

Yılport Samsunspor Kulübü’nün yeni sezon için ise hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Güncel Yazılar