Yılport Samsunspor

Samsunspor İle Evde Kal Yayını Yüzleri Güldürdü

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta lider konumda yer alan Yılport Samsunspor sporcuları YouTube üzerinden video konferans düzenledi. Ahmethan Köse, Atabey Çiçek, Bahattin Köse’nin katıldığı ve futbol spikeri Melih Gümüşbıçak’ın sunduğu yayına ‘Samsunspor ile EvdeKal’ adı verildi.

Oyuncular liglerin başlamasının ardından 2 ya da 3 hafta sonra da kırmızı beyazlı takımın şampiyonluğu garantilemiş olacaklarını belirtti.

Melih Gümüşbıçak’ın sorularını cevaplayan Samsunspor oyuncuları eğlenceli anlara imza atmayı da başardı. Karantina sürecine ilişkin açıklamada bulunan Bahattin Köse de, ailesi ile yaşadığını ifade etti. Bu dönemde ailenin değerinin daha iyi anladıklarını da belirterek, evde canının sıkılmadığını söyledi.

Bir idolü olmadığını fakat klas oyuncuları örnek aldığını da belirten Köse, Pirlo’yu çok beğendiğini itiraf etti. Ayrıca evde pizza yaptığını söyleyen sporcu, çok iyi yaptığını ve hamuruna kadar kendi yoğurduğunu ekledi.

İlk Gole Çok Sevindim

Samsunspor forması ile deplasmanda Manisa FK ile olan maçı unutamadıklarına da dikkat çeken başarılı sporcu, bu maçın kendisi için çok önemli olduğunun altını çizdi. 3’üncü golü attığını ve ilk maçın da hıncını çıkardıklarını söyleyen oyuncu, kendi golünden çok ilk attıkları gole sevindiğini vurguladı.

Yılport Samsunspor ekibini, Avrupa’da Liverpool takımına benzettiğini de ekleyen Bahattin, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam için de çok başarılı ve büyük bir hoca ifadelerinde bulundu.