Samsunspor

Samsunspor Kulübü Bir Transfer Daha Duyurdu

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediyor. Kırmızı beyazlı kulüp, yeni sezonda daha iddialı bir kadro ile mücadele etmek için transfer çalışmalarına da kırmızı beyazlı kulüp, yeni sezonda daha iddialı bir kadro ile mücadele etmek için transfer çalışmalarına da özen gösteriyor.

 

TFF 2. Lig Beyaz Grup’tan 1. Lig’e yükselen Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.

 

Yeni sezonda yeni ligde mücadele edecek olan Samsun temsilcisi kulüp, transfer çalışmalarına yoğun bir mesai harcayarak, Süper Lig hedefinde iddialı bir kadro kurmanın planlarını sürdürüyor.

 

Kırmızı beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, takıma yeni dahil olan isimlerden biri ise Fildişi Sahilli stoper mevki oyuncusu Kevin Boli oldu.

 

Cluj ekibinin başarılı ismi, yeni sezonda Yılport Samsunspor forması ile mücadele edecek. Yeni sezon hazırlıkları sürecinde kırmızı beyazlı kulübün 6’ıncı transferi olan başarılı oyuncu, takımda ise bomba etkisi yarattı.

 

Yeni Sezon Öncesi 6’ıncı Transfer 

 

Romanya ekibi CFR Cluj’un 29 yaşındaki stoper mevki oyuncusu Kevin Boli ile Karadeniz temsilcisinin de 3 yıllık anlaşma imzaladığı bilgisi edinildi.

 

Öncesine kırmızı beyazlı kulübe imza atan isimler ise Plumain, Gyasi, Kerem Can ve Yameogo olmuşlardı.

Güncel Yazılar