Yüksel Yıldırım

Samsunspor Kulübü Derneği Başkanı Yüksel Yıldırım Oldu

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım Samsunspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu toplantısında başkan seçildi. Tek liste girmiş olduğu seçimde oy birliği ile başkan seçilen Yıldırım, derneğin de başkanı oldu.

Samsunspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu toplantısı Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu’da düzenlendi. Genel kurula katılanlar arasında Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, delegeler ve çok sayıda taraftar yer aldı.

Tek Aday Yıldırım Oldu

Öncesinde saygı duruşunun olduğu, sonrasında ise İstiklal Marşı’nın okunduğu toplantıda, oluşturulan divan heyetinin başkanı Kerami Gürbüz ve başkan yardımcısı ise Ahmet Hayvalı ve Aykut Cengiz Uzdil idi. Yazmanlığını ise Onur Ferhat Karacan ve Cevan Öncü’nün yapmış olduğu genel kurul toplantısında, başkanlığa tek aday Yüksel Yıldırım olmuştu.

Böylece Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olan Yüksel Yıldırım, Samsunspor Kulübü Derneği’nin de başkanı olarak seçildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.