Samsunspor Kulübü Derneği

Samsunspor Kulübü Derneği’nin İlk Toplantısı Gerçekleşti

Samsunspor Kulübü Derneği, geçmiş Cumartesi günü gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunun hemen sonrasında divan kurulu ve yönetim kurulu ile birlikte ilk toplantısını yaptı. Gerçekleşen toplantıda sonraki sürece dair yapılması gerekenler konuşuldu.

Samsunspor Kulübü Derneği, geçtiğimiz hafta Cumartesi günü gerçekleşmiş olan olağanüstü genel kurulunun hemen sonrasında divan kurulu ve yönetim kurulu ile beraber ilk toplantısı yapmış oldu. Düzenlenen toplantıda bundan sonraki sürece dair nelerin yapılacağı konuşulurken, yapılması gerekenlere dair de ince bir planlama ve fikir alışverişi yapıldı.

Toplantı, Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşti. Başlangıçta divan kurulu toplantısı yapıldı. Toplantının yönetimi ise Divan Başkanı Av. Kerami Gürbüz’de oldu. Bunun ardından ise yönetim kurulu toplantısı yapıldı.

Görev Dağılımında Yer Alanlar

Samsunspor Kulübü Derneği’nin yeni Başkanı Yüksel Yıldırım da bu toplantıya katılan isimler arasında yer aldı. Öte yandan görev dağılımının yapılmış olduğu toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Başkan Vekili Mustafa Savaş Boyar’ın yanı sıra, Başkan Yardımcısı Savaş Gömeç, Genel Sekreter Onur Bıyıklı, Mali İşler Sorumlusu Fuat Katırcı, Eğitim, Altyapı ve Spor Faaliyetleri Sorumlusu Ergin Zorlu, Hukuk İşleri Sorumlusu Erdinç Tosunoğlu, İstanbul Temsilcisi Kaya Aşçı ve Sosyal İlişkiler ve Organizasyon Sorumlusu Vennas Akyol Haznedar da yer aldı.