Samsunspor

Samsunspor Sevincini Soyunma Odasında Yaşadı

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Yılport Samsunspor, Tarsus İdman Yurdu ekibi ile karşı karşıya geldi. Deplasman mücadele kırmızı beyazlı ekibin 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan Yılport Samsunspor ve Tarsus İdman Yırdı kıran kırana mücadele etti. Kırmızı beyazlı ekibi kendi evinde ağırlayan Tarsus oldu. Kıyasıya mücadelenin gerçekleştiği müsabaka, Yılport Samsunspor’un 2-1 galibiyeti ile sona erdi.

Galibiyet sevinci yaşayan kırmızı beyazlı ekibin oyuncular mutluluklarını soyunma odasında da sürdürdüler ve deplasmandaki üstünlüklerini kutladılar.

Ligin liderlik koltuğunda oturan Samsun ekibi, geriden geldiği maçı galibiyetiyle taçlandırmayı başardı. Aldıkları galibiyet ile 3 puanı da alan ekip, kazandıkları müsabakayı soyunma odasında kutladılar.

Semih Kurt, Mehmet Kağan Bingül ve Turgut Evran’ın yönetim kadrosunda bulunduğu maç, Tarsus İlçe Stadı’nda yapıldı.

İkinci Yarıda Şiir Gibi Oynadılar

Kıran kırana gerçekleşen mücadelenin ilk golü 14. Dakikada Tarsus oyuncusu Yılmaz Can’dan geldi. Çabasını hiçbir şekilde bırakmayan kırmızı beyazlı ekip ise, 48. Dakikada Bahattin’in ve 71. Dakikada Ahmethan’ın topu ağlara göndermiş olmasıyla maçtan galip ayrılmayı başardı.