Samsunspor

Yılport Samsunspor’un Rakibi Tarsus İdman Yurdu

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 21. Hafta mücadelelerinden biri de bugün Tarsus İdman Yurdu ve Yılport Samsunspor arasında yaşanacak.

Ligin 21. Haftasının önemli mücadelelerinden biri de Tarsus İdman Yurdu ve Yılport Samsunspor arasında bugün yaşanacak. Deplasman mücadelesine gidecek ekip, saat 13:30’da olacak maçın hazırlıklarını dünden tamamladı.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta kırmızı beyazlı ekip ise 49 puanla lider olarak yerini koruyor. Galibiyet serilerini de korumayı başaran Samsun ekibi, liderliği koruma yolunda da çalışmalarını yüksek tempo ile gerçekleştiriyor.

Kırmızı beyazlı ekibin rakibi Tarsus İdman Yurdu ekibi ise sahip olduğu 28 puanla ligin 10. Sırasında yer alıyor.

TRT Spor Ekranlarından Canlı Yayınlanacak

Bugün saat 13:30’da gerçekleşecek mücadelede bir takım liderliğini korumak isterken diğer takım ise puan alarak ilerlemek istiyor. Tarsus İlçe Stadı’nda olacak mücadelenin canlı olarak yayınlandığı kanal ise TRT Spor olacak.

Mücadelenin yönetimi, Eskişehir Bölgesi Klasman Hakemi Semir Kurt’un hakemliğinde gerçekleşecek. Hakem Kurt’un yardımcılığını ise Mehmet Kağan Bingül ve Turgut Evran yapacak. Mücadelede ayrıca dördüncü hakem olarak da Barkın Kara yer alacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.