Yılport Samsunspor

Samsunspor Taraftarlarından Sürpriz Destek Gösterisi

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden lider Yılport Samsunspor ekibinin taraftar grubu Forza Şirinler, sağlık çalışanlarına destek vermek için toplandı. Örnek bir davranışa imza atan kırmızı beyazlı taraftarlar, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, destek vermek için meşale yakarak, pankart açtılar. Böylelikle de teşekkürlerini sunmuş oldular.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ülkede sağlık çalışanları geceli gündüzlü bir çalışma halinde seferber olmaya devam ediyorlar. Salgın döneminde özel bir öneme sahip olan sağlık çalışanlarına ise, bu zor dönemde sürpriz bir destek geldi.

Yılport Samsunspor Kulübü’nün taraftar grubu olan Forza Şirinler, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin önünde toplandılar. Ve bu zor dönemde canla başla çalışan sağlık çalışanlarına koronavirüsle mücadele kapsamında destek vermiş oldular.

Meşale yakıp, pankart açarak teşekkürlerini sağlıkçılara ileten kırmızı beyazlı taraftarlar, bu davranışları ile de tüm dünyaya örnek oldular.

‘Canımıza Can Kattınız’

Samsunspor Forza Şirinler isimli taraftar grubu, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin önünde toplanarak, özel bir destek gösterisine imza attılar. Kovid-19 salgını sürecinde geceli gündüzlü çalışarak, ailesinden uzak kalan sağlıkçılara, pankart açan kırmızı beyazlı taraftarlar, ‘Canımıza can kattınız’ dediler.

Bu destek üzerine Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Güven Akman da, destek adına taraftarlara teşekkürlerini iletti.

Güncel Yazılar