Ertuğrul Sağlam

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’dan Lig Erteleme Değerlendirmesi

Yılport Samsunspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, koronavirüs ile ilgili alınan lig erteleme kararına ilişkin açıklama yaptı. Alınan kararı desteklediğini belirten Sağlam, çok yerinde bir karar olduğunu dile getirdi.

Küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de hızla yayılmaya ve can kayıplarına neden oluyor. Bu doğrultuda ise Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alınan tedbir kararı gereğince, tüm liglerin süresiz olarak ertelenmesine karar verildiği açıklandı.

Alınan karara ilişkin ise Yılport Samsunspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’dan açıklama geldi. Lig erteleme kararına ilişkin değerlendirmede bulunan teknik adam, ilk olarak sağlık çalışanlarına teşekkürlerini iletti. Yapılan uyarılara da harfiyen uyulması konusuna dikkat çeken çalıştırıcı, gençlerin de bu konuda daha hassas olduklarını ve dışarı çıkma lükslerinin bulunmadığını ifade etti.

Her Şey Normale Döndüğünde Hedefe Doğru Yürüyeceğiz

Yılport Samsunspor taraftarına da seslenen Ertuğrul Sağlam, kulüp olarak büyük bir mücadeleden geçtiklerini, bu süreçte de elden gelen ne varsa yapmaya hazır olduklarını belirtti. Her şeyin normale döndüğü zaman ise en kısa süre içerisinde hedefe doğru yürüyeceklerini özellikle vurguladı.

Alınan kararı da desteklediklerini belirten teknik adam, bilim ışığında hekimlerin direktifleri il yardımlaşılacağını ve yardım edilmesi gerektiğini söyledi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.