Samsunspor

Samsunspor Transfer Listesinde Yer Almıyor

TFF 2. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, Gökhan Töre transferine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş’ın eski sporcusu olan oyuncunun kırmızı beyazlı kulübün transfer listesinde ise yer almadığının bilgisini verdi.

TFF 2. Lig’de mücadele eden ve lider konumda bulunan Yılport Samsunspor, bu sezon göstermiş olduğu üstün performans ile Türk futbolunda art arda çok sayıda rekora imzasını attı. Kırmızı beyazlı kulüp en yakın rakibine dahi 10 puan fark atarak da, büyük bir başarıya adını yazdırdı.

Karadeniz kulübünün yönetici ismi Yüksel Yıldırım ise, önemli hedeflere sahip olan kulübün transferine ilişkin merak edilenleri cevapladı. Samsunspor ile adı sıkça anılmaya başlayan Gökhan Töre’nin durumuna ilişkin açıklama yapan başkan, listede sporcunun yer almadığını ifade etti.

Süper Lig ekibi Beşiktaş’ın eski oyuncusu olan Töre’nin transfer listesinde yer almadığını ifade eden Yüksel Yıldırım, tercihin genç futbolculardan yana olduğunun da altını çizdi.

Gökhan Töre Samsunspor Yapısına Uygun Değil

Şimdilerde Süper Lig ekibi Yeni Malatyaspor’da forma terleten Gökhan Töre’nin ise biraz agresif oyuncu olduğu için Samsunspor yapısına uymadığını ifade etti. Öte yandan kırmızı beyazlı kulübün daha genç ve Samsunspor’da yıldızını parlatacak isimlerle ilgilendiği bilgisinin de özellikle altını çizdi.

Güncel Yazılar