Samsunspor’a Belediye ve Taraftardan Tam Destek

Samsun şehrinin gururu olan TFF 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor, şanlı arması ve elde ettiği başarılar ile birilikte özellikle Atakum Belediyesi’nden her konuda destek görmeye devam ediyor.

Yılport Samsunspor’un taraftar grubu olan Forza Samsun ve Atakum Belediye’si takımlarının sonuna kadar arkasında ve destekçisi olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde de şimdiye kadar verilen desteklere bir yenisi daha eklendi. Atakum Belediyesi Makina İkmal Bakım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ile tarafta grubu Forza Samsun elele vererek, Yılport Samsunspor’un Nuri Asan Tesisleri’nde bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

Özellikle mevsim değişiklikleri gibi iklim koşullarından kaynaklanan ve tesisin bazı yerlerindeki takımın renkleri olan kırmızı – beyaz boyalarının solmaya başlamasıyla tesisin bu yerlerinde bir tadilat çalışması yapıldı.

Hem Atakum Belediyesi hem de taraftar grubu Forza Samsun birlikte yaptığı bu çalışma, bu sezon TFF 1. Lig’de Süper Lig mücadelesi veren takımlarını adeta mutlu etti. 

Her Şey Samsunspor İçin

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Yılport Samsunspor ile ilgili birtakım açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz yıl Yılport Samsunspor’un, futbolcuların, teknik ekibin, yönetim kadrosunun ve Samsun halkının harika özverisi ve desteği ile TFF 1. Lig’e çıktığını belirten Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, göğsünde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ‘şanlı arma’ ile taşıyan Yılport Samsunspor’un kazandığı başarılar ile şehrin gurur kaynağı olduğunu söyledi.

Atakum Belediye Başkanı, kendilerinin olmazsa olmazı ve şehrin gözbebeği diye tanımladığı Yılport Samsunspor’u, bu senede yakından takip ettiklerini ifade etti.

Yılport Samsunspor’un Nuri Asan Tesisleri’nde taraftar grubu Forza Samsun ile birlikte yapılan bakım ve onarım çalışmasına değinen Av. Cemil Deveci, takıma katkıda bulunmanın kendilerini mutlu ettiğinin altını çizdi. 

Takıma Olan Güven Tam

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, geçen sene TFF 1. Lig’e çıkan Yılport Samsunspor’un, bu sene ligde Süper Lig mücadelesi verdiğini belirterek, bu hafta kendi evinde oynayacakları Menemenspor maçı için takımımızın yolu açık olsun dedi ve galibiyet temennisinde bulundu.

Koronavirüs salgını sebebiyle maçalara gidemediklerini söyleyen Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, kalplerinin her zaman Yılport Samsunspor için attığını ifade etti.