SAMSUNSPOR’A YAĞMUR ENGELİ

TFF 1. Lig takımlarından olan YılportSamsunspor sezonun ikinci yarı hazırlıkları için Antalya ‘ da kapma giren takım hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

YılportSamsunspor TFF 1. Lig’ de ikinci yarının ilk haftasını bay geçen takım Antalya ‘ da kamp yaptığı program dahilinde Bundesliga 2 takımlarından FC Hansa Rostock ile oynayacağı hazırlık maçı Antalya’ da ki sağanak nedeniyle iptal edildi.

Lig’ de bay geçtikleri haftayı boş geçmek istemeyen kırmızı beyazlı takım YılportSamsunspor ‘ da günü kendi aralarında düzenledikleri çift kale maçın ardından tamamlayarak günü değerlendirdiler.

Kırmızı beyazlı takım YılportSamsunspor Antalya ‘da Belek’ te yaptığı kamp ta bir hazırlık maçı da yapmadan geri dönmek istemeyen takım da hazırlık maçı da ayarlamak için görüşmeler devam ediyor. Görüşmelerine devam eden kırmızı beyazlı takımın yöneticileri Balkan ekiplerinden Antalya’ da bulunana bir takım ile de görüşerek hazırlık maçını organize etmek istiyorlar.

SAMSUNSPOR‘DA ANTALYA KAMPI NASIL GEÇİYOR?

Kırmızı beyazlı takım YılportSamsunspor TFF 1. Lig ‘ de sezonun ilk yarısını 27 puan ile 7. Sırada tamamlayan takım sezonun ikinci yarısını da Bay geçecekleri için Antalya’ da Belek’ te kampa girdiler.

Tecrübeli teknik direktör Fuat Çapa nezaretinde devam eden hazırlık kampı oldukça keyifli geçiyor.

4 Ocak’ ta Antalya ‘ da Belekte kampa giren Kırmızı beyazlı takım Yılport Samsunspor yoğun geçirdikleri kamp döneminde hazırlık maçı da yamadan dönmek istemiyorlar.

Yılport Samsunspor Antalya ‘ da kamp yaptığı program dahilinde Bundesliga 2 takımlarından olan FC Hansa Rostock ile oynayacağı hazırlık maçı Antalya’ da ki sağanak nedeniyle iptal edilmişti.

Hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam eden kırmız beyazlı takım Yılport Samsunspor kamp yaptıkları otel de Survivor etkinliğinde bir araya gelerek stres atan takım oldukça keyifli anlar geçirdiler.

SAMSUNSPOR’DA TRANSFERLER GELMEYE BAŞLADI

Kırmızı beyazlı takım YılportSamsunspor devre arası transfer dönemini de hareketli olarak geçiren takım yeni transferlerini de birer birer açıklamaya başladılar.

Savunmaya takviye yapmak isteyen Kırmızı beyazlı takım Yılport Samsunspor kadrosuna 30 yaşındaki Trinidad ve Tobago 1,86 boyunda ki stoper Sheldon Bateau ile anlaşarak imzalar atıldı.

30 yaşındaki SheldonBateau ile YılportSamsunspor 2,5 yıllık bir sözleşme imzalayarak takım ile beraber kampa katılması bekleniyor.

Belçika takımlarından olan KV Mechelen ‘ de forma giyen 30 yaşındaki tecrübeli Stoper ‘ in kulübü ile de 2022 yılına kadar sözleşmesi olan oyuncu için YılportSamsunspor ne kadar bonservis bedeli ödeyerek kadroya katıldığı ise açıklanmadı.

Transfer çalışmalarına devam eden YılportSamsunspor ‘da bir diğer gündem de ki isim ise 26 yaşındaki süper lig de İstanbul Başakşehir forması giyen Tolga Çiğerci’ nin kardeşi Tolcay Ciğerci ile de yakından ilgileniyorlar.