Yılport Samsunspor

Samsunspor’da Transfer Hazırlıkları

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta lider konumda bulunan Yılport Samsunspor Kulübü, gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Kalan maçlardan galibiyet elde ederek, zafer sevinci yaşamak isteyen kırmızı beyazlı ekibin şampiyonluğuna ise kesin gözüyle bakılıyor. En yakın rakibine 10 puan fark atarak, Türk futbolunda rekora imza atmayı başararak üst lige yükselmenin planlarını ise sıkı yapıyor.

Koronavirüs salgını sürecinde uzun bir dönem futbol oynayamayan ve şampiyonluk sevinci büyük ölçüde ertelenen Yılport Samsunspor, gelecek sezonun hazırlıklarına devam ediyor. TFF 2. Lig’te mücadele eden kırmızı beyazlı ekip, kalan maçlara hazırlanırken, yeni sezon için transfer arayışına devam ediyor.

Sözleşmeleri Sona Erecek

Kendisine en yakın rakibine dahi 10 puan fark atan Samsunspor, bu sezon göstermiş olduğu üstün başarıyla ise rekor üstüne rekor kıran bir kulüp haline geldi. Yeni sezonun hazırlıklarına devam eden Karadeniz ekibi ise, gelecek yılda kadrosuna 6 yabancı ismi almayı düşünüyor.

6 isimle kırmızı beyazlı kadroya takviye sağlamayı düşünen Samsunspor Kulübü, sözleşmesi sona erecek olan isimlerle de yollarını ayırmayı düşünüyor. Bu isimler arasında Atabey Çiçek, İbrahim Halil Çolak yer alırken, sakatlık nedeniyle istenen performansı gösteremeyen Okan Dernek ve Bünyamin’in de gideceği tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar