Ferhat Çulcuoğlu

Yılport Samsunspor Basın Toplantısında Öz Eleştiri

Yılport Samsunspor ekibinin Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Nuri Asan Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıda kırmızı beyazlı ekibin başarılı oyuncusu Ferhat Çulcuoğlu da açıklama yaptı.

Yılport Samsunspor ekibinin Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlemiş olduğu basın toplantısı ile merak edilenleri yanıtladı. Basın toplantısında konuşan isimlerden biri de kırmızı beyazlı ekibin yetenekli sporcusu Ferhat Çulcuoğlu oldu.

Yapmış olduğu açıklamada Samsunspor taraftarına seslenen Çulcuoğlu, son 2 maçta oynanan futbolun geliştirileceğini söyleyerek “Bize güvenin” ifadelerini kullandı.

Taraftarın güvenine ihtiyaç duyduklarının altını çizen başarılı futbolcu, Pendik ve BAK Spor mücadelelerine de değindi. İki maçta da iyi mücadele ettiklerini belirten sporcu, “İyi oyun oynamadık” öz eleştirisinde bulundu.

“Kötü oynayıp da 3 puan aldığımız zaman mutlu olmuyoruz”

Bundan sonraki süreçte 3 puanın çok büyük bir öneme sahip olduğunu söyleyen Çulcuoğlu, taraftarlara “İnanın ki kötü oynayıp da 3 puan aldığımız zaman mutlu olmuyoruz” dedi.

İyi oynamak adına ince ayrıntılara yer vererek çalıştıklarını belirterek şunları söyledi: “İyi mücadele etmek her zaman cebimizde olmalı aynı zamanda iyi futbol oynayacağız”.