Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Ekibi Tarsus İdman Yurdu Maçı Kadrosunu Hazırladı

Yılport Samsunspor ekibinin Pazar günü karşı karşıya geleceği Tarsus İdman Yurdu ekibine karşı mücadele edecek maç kadrosu belli oldu.

Pazar günü Tarsus İdman Yurdu ekibi ile kıran kırana mücadele edecek Yılport Samsunspor ekibinin mücadele edecek maç kadrosu belli oldu. Kırmızı beyazlı ekip, sağlam bir kadro kurarak takımının galip olması için elinden geleni yapacak gibi görünüyor.

Deplasmanda gerçekleşecek mücadele için yola çıkan takımın kadrosunda ise 19 kişi var. Maç için dün hava yolu ile İstanbul’a geçen ekip, ardından da Adana şehrine doğru hareket etti. Bugün sabah saatlerinde gerçekleşecek antrenmanın ardından da karayolu ile Mersin’e gidecek. Kırmızı beyazlı ekibin rotası ise Tarsus ilçesi olacak.

Kadroda 19 Kişi Yer Alıyor

Yılport Samsunspor’un kıran kırana gerçekleştireceği mücadelede yer alacak 19 kişi ise şu şekilde belirlendi: Ahmet Altın, Nurullan Aslan, Ercan Yazıcı, Furkan Köse, Recep Burak Yılmaz, Veli Çetin, Caner Arıcı, Ferhat Çulcuoğlu, Gökhan Meral,  Muhsin Yıldırım, Bahattin Köse, Ahmethan Köse, İbrahim Halil Çolak, Burak Çalık, Gökhan Alsan, Ramazan Çevik, Atabey Çiçek, İlyas Kubilay Yavuz ve Guido Koçer

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.