Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Ve Tarsus İdman Yurdu Karşı Karşıya Geliyor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 21. Hafta mücadelelerinden biri de Yılport Samsunspor ve Tarsus İdman Yurdu ekipleri arasında gerçekleşecek.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’un 21. Haftasının önemli karşılaşmalarından olacak Yılport Samsunspor ve Tarsus İdman Yurdu mücadelesi Pazar günü gerçekleşecek. Deplasmana gidecek kırmızı beyazlı ekip kıyasıya mücadele için ise hazırlıklarına devam ediyor.

Pazar günü gerçekleşecek mücadele için Adana’ya gidecek olan Samsun ekibi,

Yılport Samsunspor, Pazar günü deplasmanda karşılacağı Tarsus İdman Yurdu maçının hazırlıklarını tamamladı. Kırmızı Beyazlılar bugün hava yolu ile Adana’ya hareket edecek. Bugün Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, hız, ısınma, dar alanda oyun ve koordinasyon üzerine çalışmalar yapıldı. Ekibin çalışması ise yarı saha içerisinde 11’e 11 oyun yapılarak sona erdi.

Antrenmanda Eksik İsimler Vardı

Yalçın Kılınç’ın düz koşu yaparak bulunduğu idmana katılamayanlar arasında ameliyat olan Okan Dernek ve Bünyamin Cesur Karataş yer aldı. Sakatlık sebebiyle antrenmanda bulunmayan oyuncu ise Oğuz Gürbulak ve Caner Arıcı oldu.

Pazar günü gerçekleşecek olan mücadelenin yolculuğu ise bugün hava yolu ile olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.