Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor Ekibinin Oyuncusu Ramazan Çevik’ten Açıklama

Yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasını da son derece olumsuz bir şekilde etkiledi. Bu süreçte spor kulüpleri ise oyuncularının formlarını koruyabilmeleri adına antrenörler tarafından özel antrenman programları hazırlanıyor.

Ligler, salgın hastalık sebebiyle süresiz olarak askıya alınsa da, bu süreçte maçlara hazırlıklarını sürdüren ekiplerden biri Yılport Samsunspor.

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan Yılport Samsunspor takımının başarılı sporcuları, bu dönemde bireysel olarak evlerindeki antrenmanlarını sürdürüyorlar.

Evdeki antrenmanlarını belirtenlerden biri de Ramazan Çevik oldu. Gündeme ilişkin önemli açıklamalar yapan kırmızı beyazlı sporcu, maç oynamayı özlediğini ifade etti. Ham camiaya hem de taraftara önceki seneden kalma borçlarını rekorlarla da ödediklerini belirtti.

Tüm gözlerin ise Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Mayıs ayında yapılacak toplantıda olduğunu ekledi.

İdmanları, Taraftarı, Maçları Çok Özledim

Yılport Samsunspor ekibinin Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam tarafından gönderilen programlara göre evlerde çalıştıklarını da vurguladı. Mayıs ayındaki toplantının ardından ise kendi haritalarını çizeceklerinin altını çizdi.

Yaklaşık olarak ise 1 aydır arkadaşlarından ve taraftarından uzak kaldıklarını söyleyen Ramazan Çevik, liglerin başlamasını istediklerini de ifade etti. Yarım kalan işi bitirmek istediklerini de vurgulayan başarılı sporcu, Samsunspor taraftarının yanı sıra, maç oynamayı ve idmanları çok özlediğini de ekledi.