Samsunspor

Yılport Samsunspor Kulübü’nden Taraftara Tarihi Soru Geldi

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyadaki olumsuz yansımaları ile her geçen gün endişe yaratmaya neden oluyor. Bu süreçte bakanlık tarafından alınan karar sebebiyle ligler de süresiz olarak askıya alınmış durumda.

Bir yandan liglerin kalan maçlarını düşünen spor kulüpleri varken, bir yandan kulüpler de yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyorlar.

Oyuncular, antrenörler tarafından verilen programlara bireysel olarak evlerinde uyum sağlıyorlar. Formlarını bu şekilde koruyan sporcular, antrenman videolarını ise sosyal medya paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşıyorlar.

Kimisi kendi kişisel sosyal medya hesabı üzerinden bu görüntüleri paylaşırken, kimisi de spor kulübünün resmi sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşım sağlıyor.

Yılport Samsunspor da bu süreçte Twitter hesabı üzerinden paylaşımlarını yapmayı sürdürüyor. Taraftarını bu dönemde bilgilendiren ve psikolojik anlamda zorluk yaşanan süreçte takımını destekleyenlere moral sağlayan kulüp, her geçen gün de bir etkinliğe imza atıyor.

Samsunspor Tarihinin En Unutulmaz Golü

Hazırladığı etkinlikler ile büyük bir örnek teşkil eden TFF 2. Lig Beyaz Grup ekibi Yılport Samsunspor, Twitter üzerinden de taraftarını sık sık destekliyor.

Sürekli olarak kırmızı beyazlıların hafızalarını da etkinliklerle zorlayan Karadeniz ekibi, bu kez ise Samsunspor tarihinin en unutulmaz golünü Samsun taraftarına sordu.

Sormuş olduğu soruyu ise kulüp, #BirlikteYükseleceğiz etiketi ile paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.