Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor İki İsimle Daha Sözleşme İmzaladı

TFF 1. Lig’de mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Kadrosunu daha da güçlendirmek isteyen ve hedefine Süper Lig’i alan kırmızı beyazlı kulüp, son olarak ise forvet ve sol bek mevki için transfer gerçekleştirdi. Edinilen bilgilere göre Antonio Manuel Fernandes Mendes (Tomane) ve Rahman Buğra Çağıran ile sözleşme imzalandı.

TFF 1. Lig’in 2020-2021 sezonunda iddialı ekiplerinden biri olacak olan Yılport Samsunspor, yeni sezon için kadrosuna takviye almaya devam ediyor. Etkili bir ekip kurmak için yoğun mesai harcayan kırmızı beyazlı kulüpte, iki isimle daha anlaşma sağlandığı öğrenildi.

Karadeniz temsilcisinin son olarak forvet mevkide top koşturan Antonio Manuel Fernandes Mendes (Tomane) ile sol bekte mücadele eden Rahman Buğra Çağıran ile anlaşma imzaladığı öğrenildi.

Takım Güçlenmeye Devam Ediyor

Ligin şampiyonluk adaylarından olan Samsunspor ekibi, yeni sezonda Süper Lig’i doğrudan gözüne kestirmiş durumda. Bu sebeple de etkili kadro kurmanın hesaplarını yapan kırmızı beyazlı kulüp, önemli takviyeleri de kadroya almak adına transfer gerçekleştirme aşamasına geçti.

Sırbistan’ın Kızılyıldız ekibinde forma terleten Portekizli forvet oyuncusu Antonio Manuel Fernandes Mendes (Tomane) ile 3+1 yıllık anlaşma imzalayan kırmızı beyazlı kulüp, ayrıca Yeni Malatyaspor ekibinde forma terleten ve hem orta saha hem de sol bek mevkide oynayan Rahman Buğra Çağıran ile 1 yıllık anlaşma imzaladı.

Güncel Yazılar