Yılport Samsunspor

Yılport Samsunspor İkinci Etap Kamp Programını Belirledi

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlık yapan Yılport Samsunspor Kulübü, hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Kırmızı beyazlı kulübün ilk etap kamp programı ise resmen belli oldu.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta üstün başarılı bir performansa imza atan Yılport Samsunspor Kulübü, ligi üstün bir başarıyla da tamamladı. 2019-2020 sezonunda Türk futbolunda da önemli başarılara imza atan ve rekorları art arda kıran kırmızı beyazlı kulüp, alınan kararla da şampiyon ilan edildi.

En yakın rakibi Manisa FK ile aralarında toplamda 10 puan fark olan Karadeniz ekibi, bu farkla da koronavirüs nedeniyle verilen araya takıldı.

Koronavirüs salgını sebebiyle tescil edilen TFF 2. Lig’de şampiyon ilan edilen Samsunspor ekibi, üst lige yükseldi.

Gelecek sezonda TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan kırmızı beyazlılar, transfer çalışmalarına ise hız kesmeden başladı. Yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdüren Samsun temsilcisi, bir yandan kadroyu hazırlarken, bir yandan da ilk etap kamp programı için çalıştı.

İkinci Etap Ağustos’ta

Samsun temsilcisinin ilk etap kamp programının ise belli olduğu öğrenildi. Şampiyon olarak bir üst lige yükselen kırmızı beyazlılar, gelecek sezonun hazırlıklarına da 20 Temmuz’da başlanacak.

Bolu’da bir otelde kampa girecek olan ekip, ikinci etap kampını da 4-18 Ağustos tarihleri aralığında yapacak.

Güncel Yazılar