Yılport Samsunspor Manuel Fernandes ile Anlaştı

TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Transfer çalışmaları ile kadrosunu güçlendirmek isteyen kırmızı beyazlı kulüp bir isimle daha anlaştığını duyurdu.

TFF 1. Lig’de maçların başlamasına az bir zaman kala, Yılport Samsunspor Kulübü transfer çalışmalarına büyük bir hızla devam etmeyi sürdürüyor. Yeni sezonda daha iddialı bir kadro ile sahalarda mücadele etmek isteyen ve şampiyonluğu hedefleyen kırmızı beyazlı kulüp, bir isimle daha anlaşıldığının da bilgisini verdi.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre Kızılyıldız ekibinde forma terleten Portekizli Manuel Fernandes Mendes Tomane ile anlaşma imzalandı. Transfer açıklaması kırmızı beyazlı kulüpten geldi.

Yeni sezon için yoğun bir çalışma sürecine girişen Yılport Samsunspor Kulübü, kadrosunu güçlendirmek için yoğun bir çalışma sarf ediyor.

Kızılyıldız ekibinin başarılı isimlerinden olan Manuel Fernandes de Samsun temsilcisinin yeni transferlerinden biri oldu.

17 Eylül’de Türkiye’ye Gelecek

Portekizli santrafor mevki oyuncusu ile anlaşmaya varan kırmızı beyazlı kulüp, oyuncunun 17 Eylül’de Türkiye’ye geldikten sonra sağlık kontrolünden geçeceğini belirtti. Resmi sözleşmenin sağlık kontrolleri ardından imzalanacağını ifade eden sporcunun transferine Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım da yorum yaptı.

Ve gerçek 11 kadrosunun transferlerinin bu hafta sonuna kadar biteceğini belirtti.

Güncel Yazılar