Samsunspor

Yılport Samsunspor Taraftarı Kutlamalara Çoktan Başladı

Yılport Samsunspor ekibinde şampiyonluk şarkıları söylenmeye çoktan başlandı. Kırmızı beyazlı ekip için son derece kritik öneme sahip olan Manisa FK müsabakasından galibiyet alarak dönen ekip, şampiyonluğunu büyük bir ölçüde garantilemiş oldu.

Yılport Samsunspor taraftarlarında şampiyonluk sevinci için şarkılar başladı. Şampiyonluk yolunda son derece kritik bir önemi bulunan Manisa FK maçından galibiyet alarak dönen kırmızı beyazlılar, başarısını kanıtlamanın yanı sıra büyük ölçüde de şampiyonluğunu kanıtlamış oldu.

Müsabakanın bitişinin hemen ardından ise takımın kırmızı beyazlı taraftarları sokaklara dökülüp, şampiyonluk şarkısını söylemeye başladılar. Çiftlik Caddesi üzerinde uzun bir araç konvoyu yapan taraftarların keyifleri ise yüzlerine yansımış haldeydi.

Tezahürat Sesleri Bir An Olsun Kesilmedi

Geçtiğimiz süreçte yakın bir zaman diliminde araç trafiğine açık hale getirilmiş olan Çiftlik Caddesi, kırmızı beyaz tarafların şampiyonluk şarkıları ve Samsunspor bayraklarıyla adeta donandı. Görsel bir şovun olduğu kusursuz kutlama töreninde, araçlar uzunca konvoylara da imza attı. Halkın da büyük anlamda destek verdiği kutlamalarda, Manisa FK maçının ardından tezahüratlar da susmak nedir bilmedi.