Samsunspor ligin ikinci devresine

Yılport Samsunspor Zonguldak Ekibini De Devirerek Rekora Koştu

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’ta 28’inci hafta mücadelesi için Yılport Samsunspor ve Zonguldak Kömürspor ekipleri karşı karşıya geldi. 2-1 skorla sona eren oyunun kazananı lider ekip oldu. Art arda 12’inci galibiyetini alan kırmızı beyazlılar, kendi rekorlarını kırmaya devam ediyorlar.

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’un 28’inci hafta müsabakasında Yılport Samsunspor ve Zonguldak Kömürspor ekipleri karşı karşıya geldi. Kozlarını paylaşan ekiplerin kıran kırana mücadelesi 2-1 skorla sona erdi. Kazanan ekip kırmızı beyazlılar oldu.

Samsun ekibinin ev sahipliği yapmış olduğu oyun, 19 Mayıs Stadı’nda oynandı. Yönetim kadrosunda Efe Tanrıverdi, Vural Gül ve Nurettin Dinçer Demir’in yer aldığı müsabakada ilk gol 48’inci dakikada İlyas Kubilay Yavuz ile geldi. Bu goller ilk yarıyı 1-0 önde kapatan Samsun ekibi, ikinci golüne ise 67’inci dakikada Gökhan Alsan ile ulaştı.

2-0 skor üstünlüğü elde edilen oyunun üçüncü golü ise Zonguldak ekibinin oyuncusu Mehmet Gürkan Öztürk ile 71’inci dakikada geldi.

Müsabakanın Kadroları

Yılport Samsunspor: Nurullah, Caner, Yalçın, Veli, Ramazan, Oğuz (dk. 46 İlyas Kubilay), Ferhat, Guido (dk. 81 İbrahim Halil), Gökhan Alsan, Burak, Atabey (dk. 75 Ahmethan Köse)

Zonguldak Kömürspor: Sinan, Cenk, Mehmet, Muammer, Serhat (dk. 66 Muhammet Beşir), Hakan, Metin, Onurcan (dk. 66 İsmail Güven), Berkan, Görkem (dk. 78 Yiğit İsmail), Emre

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.