Gökhan Meral

Yılport Samsunsporlu Gökhan Meral Yaşadığı Sakatlığı Atlattı

TFF 2. Lig Beyaz Grup liginde lider konumda yer alan Yılport Samsunspor ekibinin başarılı oyuncusu Gökhan Meral, sakatlık dönemini atlattı.

Yeni tip koronavirüs salgını süreci, tüm spor dünyasını da olumsuz etkiledi. Ligler süresiz olarak askıya alınırken, takımlar ise antrenmanlarını toplu olarak yapamadılar. Bu süreçte herkes bireysel idmanını evde kendi imkanlarıyla yaparak formunu korumaya çalıştı.

Maçların ne zaman başlayacağına ilişkin belirsizlik durumu hala devam etse de, kulüpler bir yandan da sporcularını maçlara hazır tutmaya çalışıyor.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta yer alan Yılport Samsunspor ekibi de, ligdeki liderlik durumuna rağmen şampiyonluğunu yaşayacağı gün için hazırlanmaya devam ediyor.

Artık Takımla Çalışabilecek

Kırmızı beyazlı takımda sakatlık geçiren Gökhan Meral ise, bu süreci nihayetinde atlattı. Başarılı sporcunun sağ alt arka adalesinde ikinci derecede kas hasarı meydana gelmiş ve bu yüzden bir süre antrenmanlara çıkamamıştı. Bu dönemin ardından ise koronavirüs salgını, oyuncunun takımı ile arasında daha da mesafe koydu ve büyük bir özleme neden oldu.

Bundan sonraki süreçte takımı ile çalışmalarını yapacağı günleri bekleyen Gökhan Meral, arkadaşlarını da çok özlediğini söyledi. Ayrıca taraftarı ve mücadele etmeyi de özlediğini söyleyen sporcu, fizyoterapisti Oğuzhan Şimşek’e de teşekkür dileklerinde bulundu.