Yücel Uyar

Yücel Uyar Yeni Projenin Müjdesini Samsun’a Duyurdu

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren en önemli adaylardan biri olan Yılport Samsunspor Futbol Kulübü, önemli yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Kırmızı beyazlı kulübün tecrübeli Başkanı Yüksel Yıldırım ile bambaşka bir boyuta ulaşan ekip, daha iyi yerlere gelmek için de çabalamaya devam edecek.

2019-2020 sezonundaki üstün başarısı ile Türk futbolunda önemli rekorlara imza atan Yılport Samsunspor Kulübü, bu yolda ilerlemeye devam etmeye hazırlanıyor. Kırmızı beyazlı kulübün Teknik Menajeri Yücel Uyar ise bu sürece ilişkin önemli müjdelerin haberini verdi. Yeni bir projeye imza atacaklarını belirten menajer, Türkiye’nin her yerinde futbol okulları açma planlarının bulunduğunu duyurdu. Bu anlamda çok sayıda talebe de sahip olduklarını belirterek, Samsun’un dışına çıkacaklarını ve Samsunspor markasını büyüteceklerini söyledi.

Çalışmalar Devam Ediyor


Bir süredir, ciddi bir titizlikle çalışmalarını devam ettirdiklerini belirten Teknik Menajer Yücel Uyar, özellikle de altyapı konusunda önemli bir devrime imza atacaklarını belirtti.

Batıpark alanına 25 milyon TL değerinde tesis için hazırlık yapan kırmızı beyazlı kulüp, artık imkanların da üst seviyede olduğunu ifade etti. Ve Samsunspor’un tüm altyapı yaş gruplarında çok iyi oyunculara sahip ekipler yer aldığına da dikkat çekti.

Güncel Yazılar