Gökhan Göktürk

Gökhan Göktürk Samsunspor’a Geldi

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta lider konumda yer alan ve şampiyonluğuna kesin gözüyle bakılan Yılport Samsunspor, ilk transferini gerçekleştirdi. Kırmızı beyazlı ekibin, İlkadım Futbol Akademisi İdari Menajerlik görevine Gökhan Göktürk getirildi.

Üst lige yükselmesine kesin gözüyle bakılan ve Türk futbolunda bu sezon ki üstün performansı ile üst üste çok sayıda rekora imza atan Yılport Samsunspor, ilk görev bildirimini yaptı. Yeni sezona çok daha iddialı girmek isteyen Karadeniz ekibi, İlkadım Futbol Akademisi İdari Menajerlik görevine yeni bir ismi dahil etti.

Takıma Çok Faydalı Olacak

Gökhan Göktürk anlaşmasına ilişkin konuşan Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, bilgili, organizasyon becerisi yüksek deneyimli bir kişilik olduğunu ifade etti. Kulübe büyük katkılar sağlayacağını da belirten Yücel Uyar, buna da inandıklarının altını çizdi.

Bucaspor, Galatasaray, Adana Demirspor, Altınordu gibi takımlarda da sportif etkinlikler yöneticisi ve idari menajer olarak çalışan Göktürk’ün takıma faydalı olacağı düşünülüyor. Kalan süreçteki maçlarında galibiyet parolası ile mücadele edecek olan Samsunspor ekibi, bir üst lige yükselmek için de gün saymaya devam ediyor. Antrenmanlarını tempolu bir şekilde Ertuğrul Sağlam gözetiminde gerçekleştirilen kırmızı beyazlılar, şampiyonluk sevincini yaşamak istiyorlar.

Güncel Yazılar