Samsunspor

Ahmet Han Samsunspor Kulübüne İlişkin Açıklama Yaptı

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarını hızla sürdürüyor. Hedefine Süper Lig’i alan kulüp, bu anlamda çalışmalarına da devam ediyor.

Gelecek sezonda TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Yılport Samsunspor Kulübü’nün başarılı ismi Ahmet Han Köse ise, takımına ilişkin konuştu. Şampiyonluğun en güçlü adayı olduklarını belirten milli oyuncu, hedefteki Süper Lig’in de mesajını vermiş oldu.

Yılport Samsunspor Kulübü’nde forma giyen Ahmet Han Köse, takımın şu an ikinci etap kampı yaptığını belirtti. Bolu’daki çalışmaların çok güzel geçtiğinin de altını çizerek, günde genel olarak iki idman yaptıklarını söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarının yoğun geçtiğini ifade eden Köse, hocanın istediklerini sahaya yansıtmaya çalıştıklarının da altını çizdi. Yavaş yavaş taktik idmanlarına başladıklarının bilgisini veren kırmızı beyazlı oyuncu, yeni gelecek arkadaşları beklediklerini ekledi.

Takıma yeni dahil olacaklarla kısa sürede bütünlük sağlayarak, gelecek sezona en iyi şekilde girmek istediklerine de vurgu yaptı. Ayrıca ligin en güçlü takımı olduklarını da belirterek, en iyi mücadeleyi sahaya yansıtacaklarını ifade etti.

Pas Çalışması Yaptılar

Tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde çalışmalarını sürdüren kırmızı beyazlılar, antrenmanlarına ise ısınma hareketleri ile başladı. Sonrasında pas çalışması ile devam eden Karadeniz temsilcisi, çalışmalarını dar alan çalışması ile de tamamlandı.

Güncel Yazılar