Samsunspor

Yılport Samsunspor İkinci Etap Kampını Başlattı

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, yeni sezon hazırlıkları için harekete geçti. İkinci etap kampına Bolu’nun Gerede ilçesinde başlayan kırmızı beyazlılar, hedefine ise Süper Lig’i almış durumda.

Yeni sezonda TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, hazırlıklarına hız kesmeden başlamaya karar verdi. Yeni sezon çalışmaları için planlamış olduğu ikinci etap kampına Bolu’nun Gerede ilçesine ise başlandığı bilgisi edinildi.

Önceki sezondaki üstün performansı ile dikkatleri çeken kulüp, Türk futbolunda da önemli rekorlara imza atmıştı. Anadolu Otoyolu’nun Cankurtaran mevkiinde yer alan bir otelde kampa giren Karadeniz ekibi, antrenmanlarını da böylelikle başlatmış oldu.

Yeni sezon hazırlıklarına en erken başlangıç yapan kulüplerden biri olan Samsunspor’da toplantılar ise tüm hızıyla devam ediyor.

İlk İdman 1.5 Saat Sürdü

Kırmızı beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın da teknik ekip ve futbolcularda toplantı yaptığı öğrenildi.

Kamp sürecindeki çalışmalara ilişkin bilgi veren teknik adam, gelecek sezonda ise Süper Lig’i hedef almış olacak.

Kampın ilk antrenmanına ısınma hareketleriyle başlayan kırmızı beyazlılar, idmanı ise 9’ar kişilik 3 grup şeklinde pas vve 5’e 2 top kapma çalışmaları gerçekleştirmiş oldu.

Kampın toplamda 1.5 saat sürdüğü öğrenilirken, ilk antrenmanın dayanıklılık koşusu ile tamamlandığı da öğrenildi.

Güncel Yazılar