Dilaver Güçlü

Dilaver Güçlü’den Samsunspor Anılı Paylaşım

Geçmiş sezonlarda Samsunspor forması terletmiş olan Dilaver Güçlü, sosyal medya hesabı üzerinden kırmızı beyazlı kulübe ilişkin paylaşımda bulundu. Bu sezon ise eski takımının en yakın rakibi Manisa FK ekibinde forma giyen sporcu, paylaşımı ile de örnek oldu.

Samsunspor ekibinde 2011-2012 sezonunda foram terleten Dilaver Güçlü, sosyal medya üzerinden eski takımına ilişkin paylaşımda bulundu. Paylaşımının sebebi ise kırmızı beyazlı taraftarların isteğinden kaynaklandı.

Tecrübeli futbolcu, o zamanlarda adı Bank Asya 1. Lig olan 2011-2012 sezonunda Samsunspor formasını terletmişti. Ve yine aynı dönemde Giresunspor ile olan mücadelede atmış olduğu frikik golü ile gündem olmuştu.

Unutulmayan Frikik Golü

Kırmızı beyazlı takımın taraftarı tarafından yoğun bir istek üzerine ise başarılı sporcu, geçmiş günleri yad ederek kendi sosyal medya hesabı üzerinden atmış olduğu golün videosunu paylaştı.

Karadeniz ekibinin taraftarlarının isteği üzerine paylaşımını yapan tecrübeli futbolcu, ayrıca takımın kaptanı tarafından da yorumla karşılandı.

Yılport Samsunspor ekibinin başarılı kaptanı olan Caner Arıcı’nın yorum yapmış olduğu ve takımın eski oyuncusu olan Dilaver Güçlü’nün de golü ile taraftar da son derece mutlu oldu.

Özellikle de koronavirüs salgını sebebiyle futbola fazlasıyla özlem duyan taraftarlar, bir nebze olsun bu sayede futbola duyulan özlemi gidermiş oldular.

Güncel Yazılar