Edwin Gyasi

Edwin Gyasi İlk Antrenmanında Düz Koşu Yaptı

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor, yeni sezon için hazırlık çalışmalarına devam ediyor. Transfer çalışmalarını tempolu bir şekilde sürdüren kırmızı beyazlı takıma yeni dahil olan Edwin Gyasi ise ilk antrenmanına çıktı.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden ve şampiyon ilan edilerek üst lige yükselen Yılport Samsunspor Kulübü, yeni hedefine Süper Lig’i aldı. Yeni lig ve yeni sezon için hazırlıklarını son derce tempolu bir şekilde sürdüren kırmızı beyazlılarda antrenman çalışmaları ise sıkı bir program ile devam ediyor.

Antrenmanları yanı sıra transferleri ile de dikkatleri çeken Yılport Samsunspor Kulübü’nde, yeni transfer Edwin Gyasi ise ilk takım antrenmanına resmen çıktı.

Samsun’da gerçekleştirilen ve tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde çalışan Samsunspor ekibinin antrenmanına katılan Gyasi, ilk antrenmanında ise takımdan ayrı olarak düz koşu yaparak çalışmalarını sürdürdü.

Hedef Süper Lig

Son zamanlarda kulübün çok ses getiren transferlerinden biri olan Ganalı oyuncunun, yeni sezonda takıma büyük katkılarda bulunacağı tahmin ediliyor.

Kanat mevkide top koşturan başarılı oyuncunun bir sonraki antrenmanda ise ne şekilde çalışacağına ilişkin henüz bir bilgi kaydedilmedi.

Yeni sezon çalışmalarına tempolu bir hazırlık içerisinde olan Karadeniz temsilcisi, takımını güçlendirerek, yeni sezonda Süper Lig’e yükselme hedefi için mücadele etmek istiyor.

Güncel Yazılar