Samsunspor

Yılport Samsunspor Duhan Aksu Transferini Askıya Aldı

TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Yılport Samsunspor Kulübü, transfer çalışmalarını da sürdürüyor. Kırmızı beyazlı takımda son yaşanan gelişmeye göre ise Duhan Aksu ile olan süreçte son anda masadan kalkıldığı öğrenildi. İstanbulsporlu yöneticilerin eklediği maddeler, transferin askıya alınmasına neden oldu.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta kusursuz bir oyun performansı göstererek Türk futboluna adını yazdıran Yılport Samsunspor, yeni sezonda bir üst lig olan TFF 1. Lig’de mücadele edecek. Yeni sezondaki hedefine ise Türkiye’nin en üst futbol ligi olan Süper Lig’i gözüne kestiren kırmızı beyazlılar, kadrosunda da bunun için önemli takviyelere ihtiyaç duyuyor.

Gelecek sezon için transfer çalışmalarının devam ettiği süreçte, kırmızı beyazlı kulüpte ise yeni bir gelişme yaşanıldığı öğrenildi.

İstanbulspor Israrcı

Edinilen bilgilere göre Yılport Samsunspor Kulübü’nün transfer etmek için her konuda anlaşmaya vardığı Duhan Aksu, İstanbulsporlu yöneticilerin kontrat oyunu içerisinde kaldı. Kırmızı beyazlı takıma transferine çok az kala askıya alındığı öğrenildi.

İstanbulsporlu yöneticilerin hazırlayıp Samsunspor’a göndermiş olduğu kontratta, beklenmeyen maddelerin konması sıkıntıya neden oldu. Kırmızı beyazlı kulübün kontratı tekrar gözden geçirerek, düzenleyeceği belirtildi. Fakat İstanbulspor’un kendi şartlarındaki ısrarı sebebiyle Samsunspor yönetiminin transferi askıya aldığı bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar