Erkam Reşmen

Erkam Reşmen İle 1 Yıl Daha Anlaşma İmzalandı

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden ve şampiyon ilan edilerek TFF 1. Lig’e yükselen Yılport Samsunspor Kulübü yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Bu sürece ilişkin sık sık açıklama yapan kulüp yöneticisi Yüksel Yıldırım, camiayı bilgilendirmeye de devam ediyor.

Gelecek sezonda TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlık yapan Yılport Samsunspor Kulübü, transfer çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Kırmızı beyazlı kulübün yönetici ismi Yüksel Yıldırım da, transfer süreci ve gelişmelere ilişkin sık sık bilgi vermeye devam ediyor.

Erkam Reşmen ile ilgili de konuşan Yıldırım, bir yıllık imzayı ise Reşmen’in Samsunsporluluk duruşu ile hak ettiğini ifade etti.

Samsunsporluluk Duruşu Sergiledi

Erkam Reşmen ile imzalanan bir yıllık sözleşmesinin Samsunspor Kulübü için büyük öneme sahip olduğunu belirten başkan, teknik heyet doğrultusunda anlaşmanın imzalandığı bilgisini verdi.

Başarılı sporcunun çok kişinin kulübü terk etmiş olduğu dönemde, takımda kalarak mücadele ettiğini belirtti. Sahada terinin son damlasına kadar mücadele ettiğinin de altını çizen Yüksel Yıldırım, ayrıca kulübeden yedek olduğunda arkadaşlarına da destek verdiğini vurguladı.

Kadroya girmediğinde, tribünlerden de takımına destek olduğunu hatırlatan yönetici, gerçek bir Samsunsporlu gibi davrandığını ekledi. Ve bu davranış üzerinde 1 yıllık daha anlaşma imzaladıklarını söyledi.

Güncel Yazılar

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.