Samsunspor

Yılport Samsunspor Antrenmanlarına Devam Ediyor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Yılport Samsunspor Kulübü antrenmanlarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Kırmızı beyazlı ekip, 18 Temmuz’da başlayacak olan lig hazırlıklarını başarıyla sürdürerek, galibiyeti hedefliyor. Nuri Asan Tesisleri’ndeki çalışmalar şampiyonluk hedefi ile sürdürülüyor.

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yılport Samsunspor ekibi, 18 Temmuz günü başlayacak mücadelelerin hazırlıklarına tempolu olarak devam ediyor. Ligde en yakın rakibine bile 10 puan fark atmayı başaran ve Türk futbolunda önemli başarılara imza atan Karadeniz ekibi, şampiyonluğa da gün sayma aşamasını sürdürüyor.

Tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde çalışmalarını devam ettiren Samsunspor ekibi, öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararını da beklemeye devam ediyor.

Kuvvet ve Dayanıklılık Koşusu

Bu hafta yapılacak toplantının ardından net bir hal kazanmış olacak olan TFF 1. Lig’de, ligin tescil edilmesi durumunda ise kırmızı beyazlı takımın şampiyon olacağı düşünülüyor.

Samsunspor ekibinde ise oynanmadan ilan edilen şampiyonluğu onaylayan hiç kimse söz konusu değil. Fakat son kararı yine de Türkiye Futbol Federasyonu verecek.

Bugün Nuri Asan Tesisleri’nde tüm olası kararlara karşı hazırlık yapmayı sürdüren Samsun ekibi, ısınma hareketleri, salon çalışması, kuvvet ve dayanıklılık koşusu ile çalışmasını tamamladı.

Güncel Yazılar